logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Předregistrace odborníků


 

Holiday World

Předregistrace odborníků

Vážení přátelé, profesionálové v cestovním ruchu,

dovolujeme si Vás pozvat na 28. ročník Středoevropského veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se bude tradičně konat na pražském Výstavišti v Holešovicích ve dnech 21. - 24. února 2019.

Veletrh HOLIDAY WORLD patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější a nejprestižnější veletržní události cestovního ruchu ve střední Evropě. Každoročně se stává místem setkávání odborníků v oboru, představuje jeho trendy a aktuální přehlídku služeb a nabídek pro veřejnost.

REGION WORLD slouží k prezentaci tuzemských regionů a prakticky všechny krajské úřady a další instituce připravují svou účast. Představí se zde i mnohé regionální agentury a letos opět také většina slovenských regionů.

Součástí Středoevropského veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD bude opět bohatý doprovodný program v podobě workshopů, přednášek a seminářů na aktuální témata v oboru, firemních prezentací a o víkendu samozřejmě nebudou chybět prestižní filmové přehlídky WorldFilm a Expediční kamera a jedinečné fotografické výstavy. 

Společně s veletrhem HOLIDAY WORLD se v termínu představí souběžné veletrhy:

TOP GASTRO & HOTEL - 13. ročník gastronomického veletrhu
PAMÁTKY - MUZEA - ŘEMESLA - 7. mezioborové veletrhy obnovy, financování a využití

Srdečně Vás zveme i na tyto veletrhy a dovolujeme si Vás upozornit, že Vaše obchodnická vstupenka Vám umožní navštívit je bez vynaložení dalších nákladů na vstupné. 

Zaregistrujte se předem a získejte tak slevu 300 Kč na vstupném, které činí na místě 500 Kč. Registrujte se a získejte svoji odbornickou vstupenku za pouhých 200 Kč s možností vstupu na všechny 4 dny veletrhu. V den návštěvy veletrhu si vyzvedněte pouzdro na Vaši odbornickou vstupenku na registraci odborných návštěvníků, kterou najdete ve vstupní veletržní hale.

ZAREGISTRUJTE SE DO 20. února 2019 NAHOŘE V ZÁLOŽCE
Prodej vstupenek

Upozornění: Průkaz odborného návštěvníka lze uhradit pouze platební kartou.

Předběžný seznam vystavovatelů a průběžně aktualizovaný doprovodný program veletrhu naleznete na webových stránkách www.holidayworld.cz. Tyto informace můžete očekávat začátkem února 2019.

Věříme, že naše služby přispějí k Vaší úspěšné návštěvě připravovaných veletrhů.

Těšíme se na Vás na veletrhu HOLIDAY WORLD 2019

Realizační tým veletrhu HOLIDAY WORLD

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75