logo

HOLIDAY WORLD

27. středoevropský veletrh cestovního ruchu

15. - 18. 2. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Předregistrace odborníků


 

Holiday World

Předregistrace odborníků

   

PŘEDREGISTRACE ODBORNÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ BYLA UKONČENA!

VSTUPENKU SI MŮŽETE ZAKOUPIT NA POKLADNĚ V PRŮBĚHU VELETRHU.

 

Vážení přátelé, profesionálové v cestovním ruchu,

 

dovolujeme si Vás pozvat na 26. ročník Středoevropského veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2017, který se bude tradičně konat na pražském Výstavišti v Holešovicích ve dnech 16. - 19. února 2017.

 Veletrh Holiday World patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější a nejprestižnější veletržní události cestovního ruchu ve střední Evropě. Každoročně se stává místem setkávání odborníků v oboru, představuje jeho trendy a aktuální přehlídku služeb a nabídek pro veřejnost.

Region World slouží k prezentaci tuzemských regionů a prakticky všechny krajské úřady a další instituce připravují svou účast. Představí se zde i mnohé regionální agentury.

Součástí Středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2017 bude opět bohatý doprovodný program v podobě workshopů, přednášek a seminářů na aktuální témata v oboru, firemních prezentací a o víkendu samozřejmě nebudou chybět prestižní filmové přehlídky WorldFilm a Expediční kamera a jedinečné fotografické výstavy. 

Seznam vystavovatelů a průběžně aktualizovaný doprovodný program veletrhu naleznete na webových stránkách www.holidayworld.cz. Tyto informace můžete očekávat začátkem února 2017.

 

Těšíme se na Vás na veletrhu Holiday World 2017

 

Realizační tým veletrhu Holiday World

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1484740904HW17_1920x1024.jpg0 0
75