logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit To, co nikdy předtím s CK HOŠKA TOUR


 

Aktualita

To, co nikdy předtím s CK HOŠKA TOUR

18. 02. 2019
 
 

CK HOŠKA TOUR v potkáte v těchto dnech v Praze na veletrhu HOLIDAY WORLD. Tato cestovka není v cestovním ruchu žádným nováčkem. Zájezdy pořádá již od roku 1991 a soustředí se na poznávací zájezdy po celé Evropě a na aktivní dovolenou (pěší a cyklo). Pro letošní rok "upekla" stálice i novinky vybroušené k dokonalosti.

Vyrazit můžete na klasické zájezdy, které se nikdy neokoukají, Paříž s Versailles, Lucemburk, poznávací Provence nebo Riviéra na kole. Pokud máte rádi hory, můžete pohodově vyrazit rakouskými a švýcarskými lanovkami hned na několik zájezdů. Třeba do Solné komory, na Dachstein, do Zell am See atd. Více turistiky je na švýcarském Engadinu, polských Bieszcadech případně v italských Dolomitech. Více na východ poznáte Pobaltí, letecky Petrohrad. Ukrajinu s výletem na Poloniny a vesnicemi Nikoly Šuhaje loupežníka. Na kole se můžete projet i kolem polské Poznaně nebo podle řeky Mosely v Německu. V nabídce máme prostě Evropu od Islandu po Itálii i do méně známých míst. Kompletní výčet na webu hoska-tour.cz.

Nezapomeňte mrknout na videa ze zájezdů.

Zkušenosti a flexibilnost využívá CK HOŠKA TOUR i na zájezdech na zakázku pro skupiny. Více na  webu www.zajezdynazakazku.czCK HOŠKA TOUR má mnoho věrných klientů. Mimo pracovních kolektivů, kluby s různým zaměřením, jezdí i pro školy. Stejně jako zájezdy do Londýna a Anglie jsou organizovány také jazykové kurzy v Berlíně, zahradnické exkurze do Nizozemí, kulturně historické zájezdy do Itálie, a připravena ji i kupa dalších zájezdů do Alp. Více na zajezdy-skoly.cz.

Zažít atmosféru zájezdů CK HOŠKA TOUR budete moci na zkoušku při cestovatelském promítání Jana Hošky „Nejen rakouské Alpy pohodově“, které se uskuteční v neděli 24. 2. 2019 od 13:30 hod. na stage ve Veletržní hale.

Zastavte se v expozici VH 343 - ve stánku Vám zástupci CK HOŠKA TOUR poradí s nejvhodnějším zájezdem pro vás.

Engadin

St Moritz

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75