logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit China Tours představuje Maledivy, Japonsko...


 

Aktualita

China Tours představuje Maledivy, Japonsko i Čínu

08. 02. 2019
 
 

Na veletrhu HOLIDAY WORLD se v rámci doprovodného programu představí i cestovní kancelář China Tours zaměřená na kvalitní poznávací zájezdy.

Cestovní kancelář China Tours založená v roce 2001, ale zkušenosti sbírající již od roku 1991, byla původně úzce specializovaná na odborně zajištěné cesty do Číny. Úspěch tohoto konceptu a zájem zákazníků všeak rozhodl jinak, a tak bylo působení postupně rozšíředo do téměř celé Asie.

Maledivy – ráj v Indickém oceánu

Poznejte ostrovní stát v Indickém oceánu, který leží na devatenácti korálových atolech a sestává z více než 1000 ostrovů. Přiblížíme vám tuto vyhledávanou turistickou destinaci jak z paluby „safari-lodi“, tak z pohledu „turisty-cestovatele“ s batohem i vyznavače „all-inclusive“ dovolené v rezortu. Nahlédneme do jednoho z nejmenších hlavních měst světa Malé, na některé neobydlené ostrůvky tropického ráje Malediv i pod hladinu tyrkysově modrého oceánu – do světa delfínů, mant, rejnoků a všemožných pestrobarevných rybek.

Nabídka zájezdů na Maledivy ZDE

Japonsko a jeho magická zákoutí


Západní svět je už několik století přitahován exotikou a neuchopitelností této vzdálené ostrovní země. Ukážeme vám Japonsko a jeho šokující kontrasty tisíciletých tradic a nejmodernějších technologií, spěchající velkoměsta i hluboký klid zenových chrámů, majestátní hrobky, ale také chladné a elegantní mrakodrapy. Japonsko ale není jen ohromující mraveniště Tokia či velkolepé památky Kjóta. Japanolog a cestovatel Vojtěch Lokša představí i nádherná přírodní místa, která západními turisty zůstávají téměř neobjevena…


Nabídka zájezdů do Japonska ZDE

Čína známá i neznámá

Chceme vám přiblížit minulost i současnost jedné z nejstarších civilizací světa. Čína není jen stát, je to vlastně celý kontinent rozlohou a pestrostí srovnatelný s Evropou. Je to země mnoha národů, kultur a kuchyní. Země všech typů krajin – od nejvyšších velehor přes pouště až k mořskému pobřeží. Je to nejdynamičtěji a nejrychleji se vyvíjející a hlavně měnící se země na světě. Slovem i obrazem představíme nejznámější památky na bohatou čínskou historii i nádherné přírodní oblasti právem zařazené na seznam Světového dědictví UNESCO. Zavedeme vás i do největších a nejmodernějších ekonomických center 21. století.


Nabídka zájezdů do Číny ZDE

Katalog cestovní kanceláře k nahlédnutí ZDE.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75