logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit Objevte krásy Středočeského kraje!


 

Aktualita

Objevte krásy Středočeského kraje!

16. 01. 2019
 
 

V největším regionu ČR mohou návštěvníci doslova na každém kroku zakopávat“ o historické, kulturní, přírodních i technické skvosty. Každý jeho kout totiž skrývá majestátní hrady a zámky či unikátní přírodní scenérie. Památky Středočeského kraje jsou navíc zajímavé tím, že jsou zasazené do přírody, takže jejich návštěva je spojena s cestou, dobrodružstvím, příběhem.

 Navštivte stánek Středočeské centrály cestovního ruchu (SCCR) a seznamte se s novinkami regionu. Na stánku se představí také destinace Toulava, Posázaví, Kutná Hora, Kraj blanických rytířů, Brdy a Podbrdsko nebo zámek Loučeň. 

 V roce 2019 SCCR rozšiřuje gastronomickou řadu tematickou mapou pivovarů. Ta je první v sérii map, které bude následovat. Nebude chybět ani nová brožura zaměřená na rodiny s dětmi – Za zvířátky do středních Čech. SCCR představí také nového maskota Středočeského kraje pratura Karlíka. Mezi další témata, se kterými se návštěvníci na stánku mohou seznámit, patří stylové ubytování s rodinnou atmosférou nebo luxusní zámecké hotely. Pro fanoušky počítačových her bude k dispozici mapa po stopách středověkého příběhu Jindřicha z RPG hry Kingdom Come: Deliverance, která láká do Posázaví. Nejen díky spojení ubytování s širokou nabídkou dalších aktivit chceme na veletrhu ukázat, proč by měli turisté strávit ve středních Čechách více dní. 

 Pro soutěživé návštěvníky bude stánku připravena soutěž o hodnotné ceny. Za správnou odpověď ve vědomostním kvízu mohou získat rodinnou vstupenku do Aquapalace Praha, sadu hrnečků, šátek nebo notes. Zájemci se mohou vyfotit také ve fotokoutku, který je přenese přímo do zámecké zahrady ve Žlebech nebo na pastvinu s praturem Karlíkem.

 

V sobotu 23. února se mohou návštěvníci těšit na vystoupení iluzionisty a kouzelníka Pavla Kožíška.

 

Více informací naleznete na www.centralbohemia.cz

.

 

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75