logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit Vysočina na Holiday World 2018 představí...


 

Aktualita

Vysočina na Holiday World 2018 představí své novinky

12. 02. 2018
 
 

Prezentace turistických atraktivit Vysočiny, kterou bude zajišťovat krajská příspěvková organizace Vysočina Tourism spolu s partnery, se bude na Holiday World 2018 vyjímat v rámci samostatné expozice. „Návštěvníci se můžou těšit na zábavný kvíz o upomínkové předměty a na novinky i významné cestovatelské tipy bude upozorňovat krajský zajíc, který rád zapózuje pro originální selfie,“ odtajnil ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

Stánek Vysočiny je koncipován do nového vizuálního stylu. „Využili jsme profesionální fotografie, které upozorňují na jedinečnost Vysočiny a samozřejmě nechybí naše od letošního roku nově používaná grafická pozvánka v podobě červeného pointu,“ informovala Jana Caklová z Vysočina Tourism s tím, že návštěvníci se budou moci seznámit s turistickou nabídkou Vysočiny a na jejich zvídavé otázky budou rádi odpovídat zástupci partnerů – měst Jihlava, Třebíč, Telč, Havlíčkův Brod, destinační společnosti Koruna Vysočiny, měst Jemnice, Chotěboř, Žirovnice a hotelu Artaban, ale také Muzea Vysočiny Třebíč a Šiklandu.

Cílem pracovníků na expozici Vysočiny i krajského maskota – zajíce – bude nejen pobavit, ale také pozvat k objevování Vysočiny, připomenout možnosti krásného a čistého regionu, představit tiskoviny a materiály a upozornit na několik novinek pro rok 2018. „Chceme mezi návštěvníky rozšířit Kalendář akcí na rok 2018 a publikaci k výročí 100 let od založení ČSR na Vysočině s názvem Sto let příběhů, lidských osudů, architektury i sportu a kultury na Vysočině. Upozorňovat budeme na nový tematický web www.vysocina100let.cz a samozřejmě nebudou chybět tipy na výlety pro cyklisty, pěší i lyžaře, pro rodiny s dětmi a seniory, a to vše prostřednictvím turistických map, brožur nebo magazínu Zima na Vysočině,“ doplnila Monika Brothánková z Vysočina Tourism.

Udělejte si chvilku a zavítejte na stánek Vysočiny na pražském výstavišti. Najdete nás přímo naproti vchodu do veletržní haly (VH 329). Budeme první stánek, který při vstupu uvidíte.

Více informací o atraktivitách a novinkách najdete na Facebooku @regionvysocina – Dovolená na Vysočině a tipy na výlety získáte na turistickém portále www.region-vysocina.cz.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75