logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit "DOVOLENÁ V TATRÁCH JAKO TENKRÁT“ - CK...


 

Aktualita

"DOVOLENÁ V TATRÁCH JAKO TENKRÁT“ - CK ATIS přijíždí již po 26. na veletrh HOLIDAY WORD a jedenáctý rok přiváží naprosto ojedinělou retro dovolenou

04. 02. 2018
 
 

IDEÁLNÍ DÁREK – retro, recese, zábava, relax.
Prověřená téměř 4000 nadšených rekreantů, žádná politika!

Hotel MORAVA v Tatranské Lomnici.
Pouze 3 týdenní turnusy za rok s polopenzí a programem:

28. 4. - 5. 5. 2018 11. 8. - 18. 8. 2018 8. 9. - 15. 9. 2018

"Dovolená v Tatrách jako tenkrát"¨
V rámci retro pobytu se vrátíme na místo natáčení kultovního filmu „Anděl na horách“ v době  odborářských rekreací ROH. Ráno nás probudí řízné tóny budíčku a krev si rozproudíme rozcvičkou v tatranské ranní rose. Že vám to něco připomíná? Ten, kdo to již nezažil na vlastní kůži, to jistě zná z mnoha starých filmů.


Výlety:

  • po bufetové snídani odjezd na zvolený celodenní autobusový výlet (Spišský hrad + Levoča, PIENINY – splav Dunajca + oběd v pravé Goralské Kolibě, zájezd do Polska – Nowy Targ + Zakopane aj.)
  • z půldenních výletů lze zvolit Štrbské nebo Popradské Pleso, příp. individuální výlet na Skalnaté Pleso s výjezdem lanovkou na Lomnický štít a mnoho horských tras pro milovníky turistiky
  • nechybí koupání v termálech


Zábava:

  • na jedno dopoledne připraví sportovní referenti lehkou brigádu kolem hotelu, sportovní hry na louce pod hotelem s opékáním špekáčků a někteří budou vařit i gulášek v kotli
  • minout vás nebude "seznamovací" ani "rozlúčkový" večírek s živou hudbou k tanci
  • bonusem je pak večerní promítání kultovních filmů odborářské dovolené nejen u nás:  "Dovolená s Andělem" a "Anděl na horách", ale i za hranicemi: "Hříšný tanec"
  • v neposlední řadě uděláte i něco pro vaše zdraví,protože pobyt je doplněn cvičením relaxační jógy. 


Pro Váš přehled - absolvujete přednášku o historii a současnosti Vysokých Tater s možností návštěvy unikátního Muzea lyžování.

Dohled referentů jako tenkrát - po celou dobu pobytu jsou rekreantům k dispozici kulturní a sportovní referent, kteří pro zájemce garantují realizaci programu. Hotel je vyzdoben dobovými relikviemi (transparenty, vlajky, hesla, noviny aj). Vše je dobrovolné.

Vlakem do Tater – bavíte se déle!!
DOPORUČUJEME dokoupení pohodlné dopravy vlakem –  nástup po trase Praha – Pardubice – Zábřeh na Moravě – Olomouc – Hranice – Ostrava – Havířov – Český Těšín.
Ve speciálním vagónu Vás přivítá "rekreační referent ROH", který Vás usadí na přidělená místa. Cestou Vám odpoví na případné dotazy k podrobnostem programu Rekreace ROH a pojede s Vámi celou cestu až do Popradu. V Popradu si za zpěvu přestoupíte do připravených autobusů, které Vás odvezou i se zavazadly, až k hotelu MORAVA v Tatranské Lomnici.

Více informací, fota z rekreace  a rezervace ZDE 

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75