logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit Soutěž o jazykový kurz ve Velké...


 

Aktualita

Soutěž o jazykový kurz ve Velké Británii či Irsku

05. 02. 2018
 
 

Navštivte v rámci veletrhu HOLIDAY WORLD 2018 stánek cestovní kanceláře Channel Crossings, která se zaměřuje na jazykové pobyty v zahraničí.

Přemýšlíte již dlouho o jazykovém kurzu v zahraničí? Chtěli byste udělat maximální pokrok ve svých jazykových znalostech, anebo od pobytu očekáváte co nejvíce nových zážitků a kamarádů po celém světě? Preferujete minimální dojezdovou vzdálenost mezi školou a ubytováním, bohatý noční život, teplé počasí nebo studium na nejprestižnější škole? To jsou jedny z otázek, na které potřebují znát zástupci společnosti odpovědi, aby Vám byli schopni doporučit vhodnou zemi, město, školu i kurz, a zaručit tak Vaší spokojenost.

Jazykových kurzů i škol po celém světě je mnoho a není jednoduché se v nabídce vyznat a zvolit variantu, která by Vaše očekávání splnila. Přijďte si popovídat se zaměstnanci společnosti Channel Crossings a zeptat se na vše, co Vás ohledně zahraničních pobytů zajímá! A za závěr můžete zkusit štěstí a zasoutěžit si o jazykový kurz ve Velké Británii či Irsku.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75