logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit MEXICO - Mnoho světů v jednom


 

Aktualita

MEXICO - Mnoho světů v jednom

03. 02. 2018
 
 

 Velvyslanectví Mexika v České republice a Centrála turistického ruchu Mexika (CPTM) se zúčastní mezinárodního turistického festivalu Holiday World 2018.

Význam turismu pro mexickou ekonomiku je nezpochybnitelný, jeho výnosy nejenom že přispívají k místnímu rozvoji i rozvoji regionu a vytvářejí pracovní místa, ale slouží také k šíření věhlasu kulturních a turistických zajímavostí naší země. Propagace turismu je důležitá pro udržení pozice Mexika mezi nejvýznamnějšími státy světa.

V roce 2017 uvedla CPTM svou novou celosvětovou kampaň „Mexiko, mnoho světů v jednom”. Tato kampaň znamená novou kapitolu ve světové propagaci a umisťování značky „Mexiko”. Zve cestovatele, aby se ponořili do všeho, co Mexiko nabízí, zdůrazňuje šíři a různorodost turistické nabídky osmého nejnavštěvovanějšího státu světa (dle WTO 2017) a soustřeďuje se na rozmanité a intenzivní zážitky, díky nimž se návštěvníci do Mexika stále znovu vracejí.

Cestovat znamená hledat. Každý z nás hledá ojedinělé zážitky, chce vidět a zažít věci, které si ani nedokázal představit, zábavu, dobrodružství, dojmy, historii, atd. Ale není důležité, co přesně hledáme - všichni hledáme svět, který se liší od toho našeho.

A neexistuje další tak odlišný svět jako Mexiko, jehož jídlo a chuti se vzpírají popisu, starobylé kultury defilují pod pohledy předhispánských bohů, krystalicky čisté pláže vyvstávají na konci silnice, vedoucí napříč porosty mangrove, svět kde živí a mrtví tancují po ulicích plných barev a architektury z různých období, to vše doplněno zajímavými turistickými akcemi.

Mexiko popisují jako místo, lišící se od všeho, co kdy zažili. Obdivují vřelé úsměvy Mexičanů, zatímco si užívají pohostinství a služeb na nejvyšší úrovni, jimiž se Mexiko proslavilo na světové úrovni. Nevycházejí z údivu, když zjistí, že v ten samý den mohou odpočívat na jedné z nejlepších pláží světa, procházet se po barvitých tržištích, slyšet místní mluvit maysky, navštívit průzračný cenote, ztracený v pralese a nakonec si vychutnat večeři, v níž se slučují novátorské přístupy s tradicí mexické kuchyně.

Mexiko je svět, který probouzí chuť prozkoumávat, snít a cítit. Mexiko je megadestinace, země, která návštěvníky přitahuje stále znovu. Nová kampaň se snaží zachytit tuto radost ze zážitků a objevů. Neptá se proto, jestli bys měl navštívit Mexiko, ale kam až chceš v jeho poznávání zajít?

Zvemě tě, aby ses ponořil do všeho, co je Mexiko #MexicoLove Mexiko nabízí tolik bohatství, rozmanitosti a zázraků. Inspiruj se #MexicoLove Zažij svůj vlastní svět.

@PromoTurMx

 

@WeVisitMexico

 

@VisitMexico

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75