logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit Jižní Čechy přivezou do Prahy „pohodu“


 

Aktualita

Jižní Čechy přivezou do Prahy „pohodu“

15. 01. 2018
 
 

Pohoda. To je letošní ústřední téma dovolených a výletů po jižních Čechách. A pohodu Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR) přiveze i na veletrh Holiday World, který se koná na výstavišti v Praze Holešovicích od 15. do 18. února. Expozici jižních Čech s dominantním prvkem – stromem fantazie – najdete ve veletržní hale.

JCCR v letošním roce pokračuje v projektu Jižní Čechy pohodové a na veletrhu bude prezentovat turistické novinky, které v rámci tohoto tématu pro letošní rok přichystala pro návštěvníky regionu.

Ti se mohou těšit na pestrou nabídku tipů na dovolenou v jižních Čechách a celou řadu nových produktů. Zmiňme například pivní stezky mapující v šesti trasách regionální pivovary a minipivovary, zpracované běžecké trasy, novou brožuru s nabídkou pro milovníky aktivního trávení volného času a ochuzeni nezůstanou ani vyznavači rybářského sportu či myslivosti. Projekt Jižní Čechy pohodové ale nezapomíná ani na rodiny s dětmi, relaxaci v jihočeských lázních, pěší turisty a samozřejmě návštěvníky památek a kulturních akcí. Stejně jako celá Česká republika i jižní Čechy se v letošním roce připojí k oslavám výročí založení Československé republiky.

Návštěvníci jihočeské expozice se v rámci doprovodného programu mohou těšit například na Milevské maškary, jejichž čtvrteční vystoupení se ponese v duchu tradičního jihočeského masopustu, kdy výstavní halou projde veselý průvod masek a k ochutnání budou připraveny jihočeské masopustní koblihy. Pro malé návštěvníky je pak od pátku do neděle připraven program s kejklířem Pupou, jenž dokáže vykouzlit radost a úsměv nejen na dětských tvářích.

 

 Jihočeská centrála cestovního ruchu je příspěvkovou organizací zřizovanou Jihočeským krajem, která využívá dotace, příspěvky a granty z nejrůznějších zdrojů na podporu cestovního ruchu, s jejichž pomocí vytváří produkty cestovního ruchu, rozvíjí turistickou infrastrukturu, kulturu v regionu a spolupráci s příhraničními regiony horního a dolního Rakouska a Bavorska. JCCR prezentuje region na domácích výstavách a veletrzích cestovního ruchu, provozuje oficiální Informační systém cestovního ruchu Jihočeského kraje a neustále ho rozšiřuje o aktuální data. Hlavním cílem JCCR je realizace projektů zaměřených na rozvoj cestovního ruchu v regionu a prezentaci regionu jako turisticky atraktivní destinace.

www.jccr.cz

www.jiznicechy.cz

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75