logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit Amazonie a další arsenál novinek od CK...


 

Aktualita

Amazonie a další arsenál novinek od CK Alvarez

12. 01. 2018
 
 

CK Alvarez, fungující již 26. sezónu, tradičně nebude chybět ani na veletrhu HOLIDAY WORLD. Tato zásadní akce roku neznamená pro Alvarez pouze prezentaci cestovní kanceláře, jejího aktuálního katalogu či nových zájezdů, ale také interakci mezi klienty a pracovníky CK, díky níž dochází ke vzájemnému poznání představ o způsobu cestování.

CK Alvarez je sice malá rodinná cestovní kancelář, ale během posledních let získala jisté postavení na trhu poznávacích zájezdů a dobrou pověst.  Jejím největším kouzlem je rodinné zázemí a individuální přístup ke klientovi. A právě tento přístup se snaží aplikovat i na veletrzích cestovního ruchu, během nichž se nesnaží návštěvníkům pouze nabídnout nějaký zájezd, ale také mluvit o jejich zkušenostech, představách a přáních.

V letošním roce byl marketing jednou z důležitých součástí tvorby nových zájezdů, během níž se produkční zčásti opírali o marketingový průzkum cílený především na názor klientů, jaké destinace jim v nabídce CK Alvarez chybí. Horkými novinkami pro letošní rok jsou mimo jiné například zájezdy na Jamajku, do Bhútánu, Barmy nebo staronový zájezd do Arménie a Gruzie, který je prodloužen o Ázerbájdžán. Nejen tyto novinky budou prezentovány návštěvníkům na veletrhu HOLIDAY WORLD, ale CK Alvarez se chystá propagovat i unikátní speciality, kterými jsou zájezd do AmazonieCesta kolem světa .

Zároveň je pro CK Alvarez důležitá i spolupráce s Hedvabnoustezkou.cz, kde vychází pravidelné články s tipy CK a kontakt s klienty a fanoušky prostřednictvím pravidelného newsletteru nebo na sociálních sítích jako je Facebook či Instagram.

Pokud se chystáte zavítat na pražské Výstaviště, neopomeňte se stavit i na stánku VH 414, kde sídlí právě pracovníci CK Alvarez.

 Více informací na:
www.alvarez.cz
blog.alvarez.cz
www.facebook.com/alvarez.cz/

www.instagram.com/ck_alvarez/

www.linkedin.com/company/ckalvarez


   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75