logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit S průvodci LONELY PLANET se na cestách...


 

Aktualita

S průvodci LONELY PLANET se na cestách neztratíte…

13. 12. 2017
 
 

Máte už naplánovanou svou příští dovolenou, vybranou destinaci, zakoupené letenky a chybí vám už jen cestovní průvodce? Nebo jste teprve na začátku přípravy vašeho cestovního plánu a zatím nevíte, kam a kdy vyrazit?

Ať tak nebo tak, nechte se inspirovat našimi průvodci a vybírejte z aktuální nabídky průvodců Lonely Planet v anglickém a českém jazyce na eshopu Lonely Planet.cz. Je čas vyrazit na cestu!

LONELY PLANET - světově proslulá edice průvodců v českém jazyce. Nejlepší a nejoblíbenější pro svoji praktičnost, přehlednost a aktuálnost. Již více než čtyři desetiletí se těší obrovskému zájmu všech, pro které je cestování tou správnou životní filozofií.

Průvodce této cestovatelské bible pokrývají téměř celý svět. Jsou psány profesionálními cestovateli-specialisty pro jednotlivé oblasti a každé dva až tři roky jsou pravidelně aktualizovány. Jsou plné praktických a užitečných informací, kvalitních map a plánků, objektivních doporučení. To vše z nich dělá nenahraditelného pomocníka na cesty, který sníží vaše cestovní náklady na minimum a zároveň pomůže poznat danou zemi co nejlépe za co nejkratší dobu.

Nakladatelství Svojtka & Co. získalo v roce 2001 licenci na vydávání průvodců této světoznámé edice v češtině a slovenštině. Od té doby již vydalo více než 250 titulů z této řady, některé průvodce se již dočkaly třetího vydání. České verze průvodců vycházejí nejpozději do 6 měsíců po anglickém vydání, aby byla zajištěna co nejvyšší aktuálnost údajů.

Cestovatelský web www.lonelyplanet.cz přináší pod hlavičkou populárních průvodců Lonely Planet přehledný souhrn světových destinací spolu s praktickými informacemi na cesty, interaktivními mapami a zdůrazněním nejzajímavějších míst, která byste si rozhodně neměli nechat ujít.

V e-shopu na adrese eshop.lonelyplanet.cz můžete nakupovat průvodce Lonely Planet jak v češtině, tak v angličtině. Ať už máte namířeno kamkoli, vydejte se tam s těmi, kteří už tam byli před vámi.

NOVINKY:

 

 

 

 

 

 

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75