logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit Polsko očima Ewy Farné


 

Aktualita

Polsko očima Ewy Farné

27. 01. 2017
 
 

Ačkoliv se může zdát, že českým turistům není třeba sousední Polsko příliš představovat, opak je pravdou. Polsko se v posledních letech dynamicky rozvíjí ve sféře turistiky jako málokterý stát v regionu střední Evropy.

Mnoho příběhu a historek ze země ležící mezi Baltským mořem na severu a horským pásem na jihu má i zpěvačka Ewa Farna, pocházející z příhraniční Vendryně - v Polsku pravidelně vystupuje již 10 let. O Ewě by se dalo směle prohlásit, že je vlastně neoficiální českou kulturní ambasadorkou v Polsku a naopak – na svých sociálních sítích společně oslovuje a baví statisíce svých fanoušků jak česky, tak i polsky.

V koncertních plánech po Polsku na rok 2017 existuje jedno místo, které je pro Ewu speciální – pomořanské Sopoty. Právě v těchto překrásných přímořských lázních v Česku známých mimo jiné díky slavnému hudebnímu festivalu oslaví Ewa v květnu svou první dekádu na polské scéně velkým koncertem.

Srdečně Vás zveme na jedinečné setkání a povídání o Polsku za účasti zpěvačky a skladatelky Ewy Farné v sobotu 18. 2. 2017 ve 13.30 do Velkého kongresového sálu na veletrhu Holiday World na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Tři účastníci setkání získají limitované vlastnoručně podepsané CD Best of Ewa Farna.

Organizátory setkání jsou Polská turistická organizace a Pomořanská regionální turistická organizace.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75