logo

HOLIDAY WORLD

28. středoevropský veletrh cestovního ruchu

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Holiday World Archiv aktualit Zahrajte si ve filmu i Vy!


 

Aktualita

Zahrajte si ve filmu i Vy!

20. 02. 2015
 
 

Nová triková scéna Muzea Karla Zemana přenese zájemce do filmu Cesta do pravěku i Vynálezu zkázy! Každý, kdo zavítá na veletrhu Holiday World do interaktivní zóny Muzea Karla Zemana, si může na památku odnést něco nezapomenutelného. Svoji roli ve filmu!  Podívejte se na video níže, podobné video, ale s Vámi, může být Vaše!

Muzeum Karla Zemana představuje stejně jako v minulých dvou letech na Holiday Worldu zbrusu novou trikovou scénu, kterou si mohou návštěvníci veletrhu ihned na vlastní kůži vyzkoušet. Trik kombinuje moderní metodu klíčování s tradiční Zemanovskou poetikou a umožňuje zájemcům přímo vstoupit do filmů Cesta do pravěku, Vynález zkázy nebo Baron Prášil.

Stačí se jen postavit před klíčovací pozadí. Co se bude ve filmu odehrávat, už závisí jen a jen na jejich fantazii. Atmosféru dotvoří doplňky, rekvizity a kostýmy inspirované Zemanovými filmy, které jsou na místě k zapůjčení.

Novou, doposud neznámou scénu si pak zájemci zdarma odešlou na svůj email nebo ji mohou jako pozdrav poslat svým kamarádům či známým.

Trikovou scénu naleznou návštěvníci veletrhu po celou dobu jeho konání v interaktivní zóně společného stánku Muzea Karla Zemana a Barrandov Studia. Po ukončení veletrhu scéna obohatí stávající expozici muzea na Malé Straně, jejíž rozšíření se v dnešních dnech připravuje.

Návštěvníci veletrhu se dále mohou vyfotografovat u pozadí barrandovských filmových dekorací, odkud si domů odnesou originální fotografii vytištěnou přímo na místě. Prohlédnou si také originální kostýmy z filmů Karla Zemana, z nichž některé opustí barrandovské sklady úplně poprvé od doby natáčení. O víkendu budou navíc v interaktivním prostoru probíhat workshopy animace a výtvarné dílny pro děti.

Na místě budou k prodeji také nově vydaná DVD s filmy Na kometě a Pohádka o Honzíkovi a Mařence za speciální veletržní cenu.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/21/1512551441HW_banner_2018_1920x1024-oprava.jpg0 0
75